Yhteystiedot:


Puheenjohtaja, sisäinen tiedotus
Päivi Kyyrönen
050-3018730 (iltaisin)
paivikyyronen@gmail.com
Varapuheenjohtaja, varainhankinta- ja markkinointivastaava

Jaakko Perhovaara
0500-587807
jaakko.perhovaara@kajaani.net

Sihteeri

Minna Määttä
minnam81@gmail.com
044-5567035

Rahastonhoitaja, ulkoinen laskutus
Johanna Komulainen
laskutus.kajagym@gmail.com
Tiedottaja, nettisivujen päivitys, dokumentointi

Birit Oksman
040-1488 592
tiedotus.kajagym@gmail.com
birit.oksman@gmail.com

Laatuvastaava

Minna Määttä
minnam81@gmail.com
044-5567035

Turvallisuusvastaava

Markku Väisänen
markku.vee@gmail.com
040-0192423

Jäsenmaksuvastaava, sisäinen laskutus
Marjo Kemppainen
050-3693810
marjo.p.kemppainen@gmail.com
Jäsenasiavastaava

Jonna Kalermo-Poranen
050-558 2215
jonna.kalermo@gmail.com

Apurahavastaava

Merja Huttu
merja@huttu.fi
050-4048998

Koulutusvastaava

koulutus.kajagym@gmail.com

Kilpa-aerobicin leiritysvastaava

Kirsi Kilpeläinen
kirsi.kilpel@gmail.com

Kilpa-aerobicin rinkileirityksistä ja kilpailuihin ilmoittautumisista vastaava

Erika Anneberg
050-3372575
ka.kilpailut.kajagym@gmail.com

Johtokunnan jäsen

Pentti Pönkkö
pentti.ponkko@gmail.com
050-67680

Talkoovastaava
Mari ja Ville Väisänen

Mari Väisänen
044-3740204

talkoo.kajagym@gmail.com

Oppilaitosyhteistyö

Tiina Rimpiläinen
ATK-tuki

Valtteri Hämäläinen
044-3798125
valtteri.hamalainen@gmail.com

Seura-asutilaukset
Anu Ruotsalainen
044-3264555
seuravaate.kajagym@gmail.com
Mari Väisänen
044-3740204
Ensiapuvastaava
Johanna Komulainen
Siivoustiimin koordinaattori
Anne Härkönen
040-8440667
soharann@suomi24.fi
Kilpa-aerobicvastaava

Kati Säkkinen
040-5807389
sakkinenk@icloud.com

Voimistelukouluvastaava
Maarit Karjalainen
040 5054 976
maarit.karjalainen2@kajaanilainen.com
Harrastetelinevoimisteluvastaava

Jonna Kalermo-Poranen
050-558 2215
jonna.kalermo@gmail.com

NTV kilpailu- ja koulutusvastaava

Birit Oksman
040 1488 592
birit.oksman@gmail.com

NTV leiritysvastaava

Arto Leinonen

NTV valmennustiimi

kaikki NTV valmentajat sekä
NTV kilpailu-, koulutus- ja leiritysvastaavat